Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Підсумки роботи НПП «Мале Полісся» щодо реалізації наймасштабнішої акції «Створюємо ліси разом»

Підсумки роботи НПП «Мале Полісся» щодо реалізації наймасштабнішої акції «Створюємо ліси разом»

Підсумки роботи НПП «Мале Полісся» щодо реалізації наймасштабнішої акції «Створюємо ліси разом»

30 листопада 2021 року завершилася наймасштабніша акція «Створюємо ліси разом», яку організувало Держлісагенство у межах програми «Зелена країна», що ініційована Президентом України. Впродовж двох місяців лісівники та всі охочі садили дерева по всій країні. Про те, як це відбувалось у НПП «Мале Полісся» журналісти інформаційного порталу «Хмельниччина північ», писали неодноразово. Сьогодні ж – підбиваємо підсумки.

До акції долучилось дуже багато активістів: це і чиновники різних рівнів, і підприємці, і вчителі та школярі різних навчальних закладів Хмельниччини, – розповідає Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся».

Також директор парку зауважив, що розпочинали акцію з надзвичайно важливої складової – навчання. Зокрема, учням та вихованцям навчальних закладів регіону проводили ряд тематичних занять, уроків, практикумів та екологічних екскурсій.

Учні побували на майстер-класі з садіння лісу від досвідчених лісоводів, а потім самі взялись допомагати лісівникам в їх нелегкій, але дуже важливій праці. Школярам сподобалося садити ліс. Працювали всі разом та допомагали один одному. Якщо для досвідчених лісівників посадка лісу вже звична справа, то юні любителі природи зізнавались, що вперше опановували цю роботу, – додає Андрій Володимирович.

Окрім цього, здійснено заходи з озеленення й благоустрою територій навчальних закладів, населених пунктів, присадибних територій громад тощо.

Парківці спільно з учнівськими лісництвами заготовили понад 150 кг жолудів дуба звичайного.

Також на теренах діяльності парку проводився творчий конкурс «Лісові пейзажі», в якому взяли участь понад 120 учнів та надіслали 161 роботу.

Основною метою конкурсу було підвищити усвідомлення дітей про роль та значення лісу в житті людини та пробудити в них любов до професії лісівника. Адже кожна дитина, яка змалечку вчиться дбайливо ставитись до природи, піклуватись про неї, понесе ці знання у доросле життя, – розповідає Андрій Сасюк.

Отож, як кажуть лісівники, акція у НПП «Мале Полісся» пройшла успішно, адже було залучено понад 680 учасників та висаджено більш, ніж 1600 дерев й кущів на теренах Хмельниччини.

Також за темою:

Полянські гімназисти взяли участь в екологічному практикумі від НПП «Мале Полісся»

Екологічні освітяни НПП «Мале Полісся» провели практикум з охорони навколишнього середовища для учнів із Славути

Озеленення територій навчальних закладів у сучасному стилі: НПП «Мале Полісся» продовжує висадку дерев у Славуті

Еко-освіта в режимі онлайн: крупецькі школярі долучились до вебінару НПП «Мале Полісся»

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.