Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нововведення “єПідтримки”: кого стосується та як оформити

Нововведення “єПідтримки”: кого стосується та як оформити

Нововведення “єПідтримки”: кого стосується та як оформити

Українці та українки, котрі вакцинувались третьою (бустерною) дозою щепелення від коронавірусу, зможуть отримати додаткові кошти у рамках програми “єПідтримка”. Таке рішення прийняли сьогодні, 9 лютого, на засіданні Уряду. Про це повідомив у своєму офіційному телеграм-каналі прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Українці, які щепляться бустерною дозою, отримають додатково 500 грн у межах президентської ініціативи “єПідтримка”. Уряд сьогодні ухвалив зміни до програми. Вони запрацюють з 14 березня, – написав Шмигаль. – Крім того, люди віком від 60 років та особи з інвалідністю І та ІІ групи зможуть використовувати кошти в межах програми на ліки та оплату житлово-комунальних послуг.

Отримати кошти можна буде аналогічно тисячі – через “Дію”. Також сьогодні стало відомо про те, що “Ощадбанк” почав виготовляти картки “єПідтримки” для підлітків. Про це повідомили у пресслужбі банку.

Для відкриття картки “єПідтримка” підлітку потрібно:

  • оновити мобільний додаток;
  • в головному меню Ощад 24/7 вгорі праворуч натиснути «+» та обрати «Замовити картку єПідтримка»;
  • в застосунку «Дія» в розділі «Послуги» подати заявку на отримання коштів, обрати відкриту картку «єПідтримка» та очікувати зарахування коштів.

Отримані кошти підліток має використати протягом 4 місяців з дня їх зарахування. За рішенням уряду, з 7 лютого ці кошти можна витратити не лише на книжки, послуги у сфері культури, спорт чи пасажирські перевезення, але й на освітні послуги, дитячі позашкільні гуртки, перебування в літньому чи спортивному дитячому таборі, спортивні товари (ковзани, лижі, туристичне приладдя), канцтовари, шкільне приладдя.

Раніше про відкриття карт для підлітків оголосили у “ПриватБанку” та “АльфаБанку”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.