Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Обдаровані діти – майбутнє України»: у Крупецькій громаді відзначили талановиту молодь

«Обдаровані діти – майбутнє України»: у Крупецькій громаді відзначили талановиту молодь

«Обдаровані діти – майбутнє України»: у Крупецькій громаді відзначили талановиту молодь

Вчора, 5 червня, у Крупецькій громаді відбулось щорічне свято «Обдаровані діти – майбутнє України». У цей день було відзначено підростаюче талановите покоління.

  • Відзначили кращих учнів та вчителів, які гідно представили Крупецьку громаду та здобули перемоги в інтелектуальних, художньо-естетичних конкурсах та спортивних змаганнях у 2023-2024 навчальному році. Так, дійсно, нашій громаді є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, – зазначили у Крупецькій громаді.

Серед номінацій: «Гордість школи», «Інтелект року», «Інтелектуальна надія», «Знавці дисциплін», «Творча обдарованість», «Олімпійська гордість» (напрям: бокс та футбол).

  • Свої музичні вітання дарували учасниці фольклорного гурту «Перлинка» Дацьків Ольга та Михалюк Каріна, а також танцювальний гурт “Казка”. Радісні очі та щасливі посмішки дітей свідчили про те, що свято вдалося на славу. Бажаємо всім талановитим і працьовитим учням та їхнім наставникам подальших творчих злетів, успіхів та перемог! – додали у  Крупецькому ліцеї.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.