Субота, 22 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » «Охорона праці очима дітей 2022»: Управління Держпраці Хмельниччини запрошує до участі в конкурсі дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей 2022»: Управління Держпраці Хмельниччини запрошує до участі в конкурсі дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей 2022»: Управління Держпраці Хмельниччини запрошує до участі в конкурсі дитячого малюнка

Управління Держпраці у Хмельницькій області приймає роботи дітей на перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2022». Конкурс на обласному рівні триватиме до 15 лютого 2022 року.

В межах відзначення Дня охорони праці, який в Україні святкують 28 квітня, та з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання високої культури безпеки праці серед дітей та юнацтва, сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення, відбору та підтримці талановитої молоді ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Управлінням Держпраці розпочали роботу з проведення ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2022».

До участі в конкурсі запрошуються діти від 6 до 18 років: учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв; вихованці позашкільних навчальних закладів.

Тематика конкурсу:

Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо, протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Вимоги до малюнку:

  • на конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо;
  • розмір малюнка не може перевищувати формат А2;
  • на зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою: назву малюнка; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника (або одного з батьків).

Конкурсні роботи надсилати до Управління Держпраці у Хмельницькій області до 15 лютого 2022 року за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 74. Телефон для довідки: (0382) 65-64-48.

Популярні пости