П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Олег Троян: якісна стоматологія, як вона є

Олег Троян: якісна стоматологія, як вона є

Олег Троян: якісна стоматологія, як вона є

У виборі лікаря-стоматолога ми часто-густо звертаємо увагу на дві речі: можливість полікувати болючий зуб негайно та вартість послуг. Насправді, критеріїв, на яких слід зосередитись при виборі стоматолога, значно більше, розповідає лікар Олег Троян. Медик має значний досвід роботи у кращих клініках регіону та володіє найсучаснішими методиками завдяки участі у міжнародних профільних освітніх програмах. Він точно знає, якою має бути якісна стоматологія.

Передусім, лікар рекомендує звернути увагу на технічний арсенал, що є у клініці, де працює ваш стоматолог. Також не менш важливим є його досвід, володіння міжнародними медичними протоколами, якісні матеріали та оснащення, які використовує у роботі, методи та засоби стерилізації інструментів.

Стоматологія може бути безболісною та комфортною

Чи не у кожного в житті був травматичний досвід зустрічі із стоматологом: півпачки вати за щокою, нудотний запах медикаментів та біль, навіть при анестезії. Сьогодні стоматологія може бути безболісною і комфортною, – розповідає Олег Троян, лікар Шепетівської клініки «VSD». – У нашій клініці, наприклад, замість ватних тампонів ми практикуємо використання кофердамів.

Кофердами – це латексні прямокутники, що дозволяють ізолювати зуб, із яким працює лікар, від решти ротової порожнини. При маніпуляціях пацієнт може ковтати і в його слину не потрапляють ліки, а сама слина – до місця маніпуляції. Людина відчуває приємний м’ятний (або інший, залежно від типу конфердаму) запах та смак. Жодної вати чи «типово стоматологічних присмаків» лікування.

– Для того, аби знеболити лікувальний процес, ми використовуємо спеціальні технічні пристосування преміум-класу, – пояснює медик. – Зокрема, це підігрів води для промивання каналів зуба і турбінний наконечник для її розпилення. Вода температури тіла під спеціальним тиском та каскадом розпилення потрапляє на тканини зуба і людина, наприклад, при препаруванні складного карієсу не відчуває болю, навіть без використання медикаментозного знеболення.

Стоматологічне крісло як «мерседес s-класу»

Лікар користується установкою “Planmeca”, вона дає простір для мобільності, що допомагає оптимізувати лікувальний процес. Вона потужна для усіх «стоматологічних гаджетів» та компактна у використанні, зокрема, через левітаційні пристрої: ліфт крісла вмонтований у бічний корпус.

Якщо порівняти її з автомобільним світом, це – «мерседес s-класу» в стоматології, – пояснює Олег Троян. – Тут високий комфорт і для пацієнта, що сидить у кріслі, і для лікаря, що годину, а то й більше, сидить поруч. Ба більше, про якість говорить навіть те, що такі установки використовує клініка, де лікується великобританська королева.

Ортопедичні сидіння зі спеціальною піною дозволяють пацієнтам відчувати комфорт навіть при довгому перебуванні у кріслі. Банально, коли при складному випадку людині потрібно провести у стоматолога понад 5 годин, максимальний комфорт вона відчуває у всьому.

«Все включено» на місці

Величезний плюс, до речі, що дуже подобається нашим клієнтам, – наявність цифрового рентгену. Тобто, пацієнтові не потрібно вставати з крісла, йти до іншого кабінету, чи навіть клініки, аби зробити знімок якогось конкретного зуба. Вся процедура відбувається прямо в кріслі, – додає Олег Троян.

Вдосконалюють, розповідає медик, і технічну базу клініки. Наприклад, для того, аби забезпечити швидкий відтік води при промиванні ротової порожнини, у клініці встановлено помпи, якими користуються в клініках преміум-сегменту.

Якщо, наприклад, один насос відкачує склянку води за 4 хвилини, то помпа – за 2 секунди. Це важливо. Чому саме такий варіант? Для того, аби не «заливати» пацієнта, – пояснює лікар, – коли ми працюємо, наприклад, з препаруванням зуба під коронки та вініри, необхідно дуже багато води.

Ми часто переліковуємо зуби

– Зараз у частині випадків ми займаємось тим, що переліковуємо кореневі канали після стоматологів, які з різних причин неякісно видалили нерви, – ділиться Олег.

У VSD медики послуговуються американським протоколом лікування. Аналогічний використовують у відомій Клініці професора Заблоцького.

Згідно з даним протоколом, ми користуємось лише найякіснішими матеріалами та медичними препаратами, – говорить лікар. – Звісно, іноді певні медичні маніпуляції, такі, як пломбування чи встановлення коронки, тривають довше. Проте наші клієнти можуть бути впевнені, що свою роботу ми робимо якісно та відповідально.

При медикаментозній обробці кореневих каналів у клініці використовують шість видів розчинів загальним об’ємом 250 -300 мл на один кореневий канал. Адже бактерії, що спричинили хворобу зуба, необхідно повністю винищити та вимити.

Особливу увагу приділяють каналам кореневої системи, оскільки якісно пролікований кореневий канал зуба – це запорука довговічності самого зуба і будь-яких терапевтичних чи ортопедичних контсрукцій, які встановлюються на цей зуб.

Ентодононтія, тобто, лікування кореневої системи зуба, є ювелірною роботою. Якщо недостатньо або неуважно прочистити кореневий канал зуба, зі слів медика, це може призвести до значно гірших наслідків, аніж та причина, з якою звернувся пацієнт. З такими проблемами до нього, як і його колег у клініці, зізнається, звертаються часто.

Критерії якісної стоматології

Враховуючи вище наведене, за коментарями Олега Трояна виводимо ключові характеристики якісної стоматології:

  • підтверджена кваліфікація медперсоналу;
  • володіння міжнародними протоколами лікування;
  • наявність цифрової діагностики кореневої системи зубів;
  • використання мікроскопу при лікуванні будь-яких хвороб зуба;
  • якісні матеріали та препарати для лікування виробництва Японії або Німеччини;
  • якісна стерилізація та дезинфекція інструментарію;
  • співпраця з провідними і найкращими зубо-технічними лабораторієями України (тобто, найвища якість ортопедичних конструкцій – вінірів, коронок, протезів, імплантів).

Популярні пости