Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Олександр Костюк: біля Шепетівки був космодром прибульців та їх місто

Олександр Костюк: біля Шепетівки був космодром прибульців та їх місто

Олександр Костюк: біля Шепетівки був космодром прибульців та їх місто

Близько 13-17 тисяч років назад поблизу Шепетівки був великий космодром прибульців, а також міста, збудовані невідомими інопланетними расами. Про це порталу «Хмельниччина Північ» розповів дослідник та контактер з позаземними цивілізаціями Олександр Олексійович Костюк.

За його словами, більшість людей на Землі не вірить у позаземне життя, але воно є. Навіть сьогодні в Шепетівському районі збереглись артефакти та докази того, що до нас тут існував досить прогресивний спосіб життя, швидше всього, завезений із інших планет чи навіть галактик.

Сьогодні від древнього космодрому прибульців та їхнього міста залишився лише насип та концентричні, кругові тераси. Знаходяться ці залишки за Шепетівкою, в напрямку Новоград-Волинського, – розповідає Олександр Олексійович.

Такий об’єкт знаходиться поблизу Городнявки. Раніше він був містом представників високої цивілізації. Проте генофонд у них був слов’янський. Можливо, наші давні предки спілкувалися з прибульцями, які й поділилися з ними своїми технологіями, що згодом були забуті чи втрачені.

Представники високої раси контролювали розвиток людської цивілізації, допомагали їм, були в свій час тими, кого називали відунами чи волхвами. У цьому ж місті був невеликий космодром, який працював тільки в межах нашої галактики, – каже Олександр Костюк.

Сьогоднішніх дослідників позаземних цивілізацій Олександр Олексійович називає псевдонауковцями, які ще до сих пір «гадають» чи є життя на інших планетах.    

Крім того, науковець розповідає про Атлантиду. Стверджує, що саме туди відправляли так званих «вигнанців» нашої цивілізації. Тобто, саме в Атлантиду багато тисяч років тому відправляли людей (чи то інших істот, які чимось провинились. В Атлантиді була та ж сама технічна та наукова підготовка, яку мали наші давні предки слов’яни-арії. Але за моральними якостями вони не відповідали слов’янам та древнім людям, які жили в прогресивному місті.

– У давньому місті під Городнявкою було близько 250 жителів, які мали змогу керувати гравітацією. Якщо ж у них була така змога, то нащо гадати про те, хто в Єгипті звів такі колосальні піраміди, – розповідає Олександр Олексійович.

Також навіть Шепетівського району разом з нами існує в паралельному вимірі ще одне місто. В ньому живуть представники цивілізації, яка набагато досконаліша, ніж наша. Це місто є похідним від того, яке існувало багато тисяч років тому під Городнявкою.

На Святому озері раніше був колосальний об’єкт, навіть місто, яке мало близько 9 кілометрів у довжину. Звідти літальні апарати подорожували не лише в межах нашого Всесвіту, але й могли потрапити в паралельний, – додає дослідник.

За словами Олександра Костюка, він є в числі тих, хто має змогу контактувати з «певними» особами, які й повідомили йому таку інформацію.

Також раніше ми писали, що батьку, який побив своїх дітей розпеченою коцюбою, обирають запобіжний захід.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.