П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Острог став новою молодіжною столицею України

Острог став новою молодіжною столицею України

Острог став новою молодіжною столицею України

Острог виграв у Хмельницького та ряду інших міст, ставши найкращим місцем для молоді цього року.

Після напруженого відбору у першому турі 10 кращих команд з Вінниці, Івано-Франківська, Острога, Луцька, Чернівців, Маріуполя, Одеси, Умані, Хмельницького та Миколаєва зібралися у Всеукраїнському молодіжному центрі в Києві. Вони презентували власне бачення розвитку молодіжної політики в своїх містах.

На майбутній 2022-й рік Острог визнали молодіжною столицею країни. Невелике, але сучасне та креативне місто на Рівненщині, гідно представили в Києві члени молодіжної ради: начальниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності Ольга Стецюк, начальниця відділу молоді та спорту Анастасія Штундер, керівник ГО “Територія змін” Олег Цимбалістий та міський голова Юрій Ягодка.

Восени відбудеться офіційна передача статусу місту. Нагадаємо, що «Молодіжна столиця України» – це Всеукраїнський конкурс, який проводиться щороку з метою відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Конкурс проводиться з 2017 року. Його ініціаторами є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Раніше молодіжними столицями визнавали Тернопіль, Львів та Кам’янець-Подільський. Але в останні роки через коронавірус подібні змагання не проводились.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.