Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Пожежа запалала в напрямку Пліщина

Пожежа запалала в напрямку Пліщина

Пожежа запалала в напрямку Пліщина

9 серпня після 22.00 на телефон надзвичайників надійшов дзвінок від водіїв, які проїжджали місцевою дорогою в напрямку с.Пліщин. Вони повідомили, що після повороту з об’їздної дороги Шепетівки через 2,5 км помітно полум’я та дим.

Візуально вдалося встановити, що займання сталося на полі, де лишилися органічні рештки після збору врожаю. Яскраво виділялося кілька місць займання. Вогонь супроводжувався димовою завісою та тріскотом.

Одна з версій займання – необережне поводження з вогнем. Інша – очищення поля шляхом спалювання.

Масштабне вогнище викликало значне занепокоєння у водіїв, які, крім еменесників, надали інформацію журналістам порталу з метою широкого розголосу ситуації.

Просто не могли з друзями проїхати повз полум’я. Хвилюємося, аби вогонь не спричинив значного лиха. Крім того, спалювання в значних масштабах наносить шкоду природі, тому хочемо, щоб винні понесли покарання, а стихію було приборкано, – поділився один з водіїв.

Займання на полях – не поодинокий випадок після збору урожаю. І кожного разу вогонь несе небезпеку навколишньому середовищу. Тому варто бути пильними та одразу повідомляти про загрозу відповідним службам.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.