Понеділок, 25 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » “Оскар” для активу Шепетівського району, або чому варто податись на “Золотий ФліпЧарт”

“Оскар” для активу Шепетівського району, або чому варто податись на “Золотий ФліпЧарт”

“Оскар” для активу Шепетівського району, або чому варто податись на “Золотий ФліпЧарт”

Активісти – рушійна сила розвитку кожної громади, переконані організатори конкурсу “Золотий ФліпЧарт”. Тож, кажуть, що дуже важливо, аби про цих небайдужих людей говорили, відзначали та підтримували.

Саме тому вже вдруге відбувається конкурс, який має на меті відзначити кращих у сфері громадської діяльності. Так і виникла назва:

ФліпЧарт – місце збору ідей, планування роботи, засіб, без якого не відбувається жоден освітній захід. ФліпЧарт – перший крок до змін, оскільки саме на ньому фіксуються проблеми, напрацьовуються ідеї та розробляються проєкти.

До конкурсу можуть подаватись члени громадських організацій, представники молодіжних рад, ініціативні групи, громадські активісти та активістки з шести областей України.

– Ключовим меседжем цього конкурсу є популяризація наших громадських організацій, тієї колосальної роботи, яку вони проводять. Їх популяризація та підтримка, – розповідає голова громадської організації “Подолянка” та координаторка проєкту “Центру розвитку громадської активності” в Хмельницькій області Ольга Мороз.

Ольга Мороз

Учасники та учасниці проєкту можуть бути відзначені в одній із шести конкурсних номінацій:

  • “Проєкт року” – проєкт, реалізований громадською організацією чи активістом для своєї громади;
  • “Активіст та Активістка року” – лідери, які найбільше долучились до розвитку своєї громади;
  • “Ідея року, яку не вдалось реалізувати” – цікава ідея, яка так і залишилась ідеєю і, можливо, колись настане час для її реалізації;
  • “Молодіжна рада року” – молодіжна рада, яка об’єднала навколо себе активну та вмотивовану молодь задля розвитку громади;
  • “Громадська організація року” – організація, яка, можливо, й не робила величезних знакових проєктів, але своєю щоденною роботою змінює громаду на краще.

Заявку на конкурс можна подати онлайн за посиланням. Реєстрація триватиме до 28 вересня. Уже за місяць, 29 жовтня, у Тернополі відбудеться нагородження переможців.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.