Четвер, 28 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Продавав “вихідні дні” підлеглим: яке покарання отримав командир роти з Хмельницького

Продавав “вихідні дні” підлеглим: яке покарання отримав командир роти з Хмельницького

Продавав “вихідні дні” підлеглим: яке покарання отримав командир роти з Хмельницького

Напередодні Хмельницький міськрайонний суд визнав винним командира другої стрілецької роти військової частини 3053 (Національна гвардія України) та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 680 тис. грн за вимагання хабарів.

Обвинувачений, перебуваючи на території військової частини 3053, що на вул. Будівельників, 25 у Хмельницькому, організував схему з отримання неправомірної вигоди від підлеглих йому військовослужбовців. Він продавав для них «вихідні дні».

Таким чином, 17 військових перерахували кошти на картку неповнолітнього брата командира роти за можливість отримання вихідного дня під час проходження військової служби. Вартість за відсутність без вагомих причин на території військової частини становила 150 грн за один день.

Загалом, протягом січня-травня 2021 року обвинувачений отримав 22,2 тис. грн неправомірної вигоди.

Окрім штрафу, суд позбавив обвинуваченого права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на 3 роки. Також військовослужбовець заплатить 1,7 тис. грн за проведення комп`ютерно-технічної експертизи, – зазначають у Хмельницькому міськрайонному суді.

У суді обвинувачений повністю визнав вину.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.