Середа, 17 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Озеленити та відновити довкілля: представники Хмельницької ОВА та облради висадили саджанці молодих дерев

Озеленити та відновити довкілля: представники Хмельницької ОВА та облради висадили саджанці молодих дерев

Озеленити та відновити довкілля: представники Хмельницької ОВА та облради висадили саджанці молодих дерев

Напередодні Дня навколишнього середовища в Україні, який щорічно відзначається у третю суботу квітня, представники обласної військової адміністрації та обласної ради взяли участь у висадці молодих дерев для озеленення довкілля. Разом посадовці висадили саджанці калини, туї і ялини.

– Мета такої ініціативи – підвищити рівень свідомості людей у питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Обласна влада постійно долучається до заходів, спрямованих на поліпшення стану нашої екології, озеленення та поширення екологічних знань, – зазначив Сергій Тюрін.

Крім того, в ОВА наголосили, що довкілля нашої держави катастрофічно постраждало від згубного впливу воєнних дій. За підрахунками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, повномасштабне вторгнення росії на територію України завдало екологічних збитків на суму в 2 трильйони гривень.

Відтак, важливо аби кожен, хто проживає в регіонах, де не відбуваються активні воєнні дії, підтримували подібні заходи та активно брали участь у збереженні нашого навколишнього середовища, – додав Сергій Тюрін.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.