Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Пастор із США відвідав дітей з Климентовичів, аби підтримати їх під час війни

Пастор із США відвідав дітей з Климентовичів, аби підтримати їх під час війни

Пастор із США відвідав дітей з Климентовичів, аби підтримати їх під час війни

Під час військових дій діти є однією з найбільш вразливих категорій і потребують підтримки, поради та любові. Зокрема напередодні до дітей із села Климентовичі, що на Шепетівщині, завітав пастор із США Доні. Він приїхав поспілкуватися, підтримати їх та передати подарунки, які приготували їхні американські однолітки.

Підтримала таку ініціативу очільниця ГО «Центр Натхнення» Ніна Огнівчук.

– Я сьогодні приїхав до України, аби підбадьорити кожного, в тому числі і дітей, щоб вони були «міцними» та «незламними», а також наблизити кожного до Бога, адже він насправді може допомогти. І це правдива істина не лише для українців, а й для усього суспільства світу, – зазначив пастор Доні.

У центрі зазначають, що діти зустріли гостей дуже привітно, висловлювали свою вдячність щирими посмішками та обіймами, чим подарували безліч позитивних емоцій. Під час зустрічі присутні спілкувалися, молилися, співали й трішки веселилися – грали у різноманітні конкурси, забави. Також діти отримали подарунки, які для них приготували діти із Сполучених Штатів Америки.

Мені надзвичайно «тепло» на душі, адже так приємно, що мої однолітки з іншої країни хвилюються за нас та всіляко намагаються нас підтримати. У скриньці, яку я отримала, крім різного приладдя для школи, була м’яка іграшка із сердечком, яка наче передала «любов» та підтримку від дітей зі США, – зазначила учасниця заходу Аріна.

Дітей ніколи не рано та не пізно залучати до молитви, як зауважив пастор. Тому наостанок  учасники помолилися за мир в Україні та поспілкувалися про Бога. І  неочікуваним моментом, як зазначають у центрі, стало те, що, не знаючи досконало мову, діти прагнули поставити запитання та поговорити про життєві моменти.

– Я бажаю миру в Україні та у всьому світі. Нехай Господь захищає усіх та найменших від війни. Нехай буде спокій у кожній родині. А ми будемо молитися за Україну та підтримувати вас, – наголосив пастор.

Відзначимо, що українські діти отримують американські подарунки завдяки проєкту “Сумка Самарянина”, який на теренах України реалізує Міжнародний Благодійний Фонд “Можливості”.

Ми вдячні нашому ексклюзивному партнеру МБФ “Можливосі”, який в межах проєкту отримує та розповсюджує американські подарунки по всій Україні, за щорічну співпрацю та підтримку нашої малечі, – зазначила Ніна Огнівчук, очільниця ГО “Центр Натхнення”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.