Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Пенсії 2022: чого чекати жителям Шепетівського району

Пенсії 2022: чого чекати жителям Шепетівського району

Пенсії 2022: чого чекати жителям Шепетівського району

Цьогоріч в Україні анонсували підвищення пенсійних виплат. Їх (на різні суми) збільшуватимуть поетапно. Про це повідомляють у пресслужбі Мінсоцполітики.

Відповідно до оприлюдненого у Міністерстві календаря підвищень, перші мають бути вже у січні. Від цього місяця більшу пенсію отримуватимуть ті, хто отримав інвалідність унаслідок аварії на ЧАЕС. Ці виплати калькулюватимуть виходячи із заробітної плати, визначеної з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, як це раніше було передбачено для військових. Крім того, із січня встановлюють надбавку у розмірі 9% жінкам, що народились у 1962 році.

– Також, починаючи із 4 січня, кожному із непрацездатних батьків (матері/ батькові) та дружині (чоловіку) загиблих, померлих (таких, що пропали безвісти) осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, мінімальний розмір пенсійної виплати склав 7 800 гривень, – йдеться на сайті Міністерства, – Перерахунок проведено автоматично для 3 361 осіб і пенсію в середньому підвищено на 1 895 гривень.

Згідно з календарем, у 2022 році планують:

  • у березі провести чергову індексацію;
  • у квітні перерахувати пенсії працюючим пенсіонерам;
  • у липні, жовтні та грудні буде підвищення у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати;
  • з жовтня запровадити доплати для пенсіонерів, старших за 70 років.
Пенсійна система несправедлива? Мінсоцполітики спростовує найпопулярніші  міфи про пенсійну реформу! | «Дебет-Кредит» - Бухгалтерські новини
фото: Дебет-кредит

Також за темою:

Популярні пости