Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи реалізують пенсійну реформу цьогоріч? Чого чекати жителям Шепетівського району

Чи реалізують пенсійну реформу цьогоріч? Чого чекати жителям Шепетівського району

Чи реалізують пенсійну реформу цьогоріч? Чого чекати жителям Шепетівського району

Члени комітету з питань соцполітики та прав ветеранів не пропустили Законопроєкт 2683-3 “Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення”. Про це виданню Liga.net повідомила очільниця Галина Третьякова.

Також за темою: Пенсіонери шепетівського району отримуватимуть пенсії по-новому

З її слів, окремі члени комітету зайняли позицію проти того, аби рекомендувати Парламенту прийняти проєкт у першому читанні:

“Тепер все залежить від фракції. Виносити на перше читання з негативним висновком комітету або вносити новий законопроект, що затримає нас ще на рік”, – сказала Третьякова.

Двома днями раніше, 26 травня, Прем’єр Денис Шмигаль анонсував, що куратори проєкту досягли згоди в його реалізації.

Нагадаємо: Зараз в Україні діє пенсійна система першого рівня – солідарна, та третього рівня – добровільне недержавне пенсійне забезпечення. Недержавне пенсійне забезпечення ввели в 2004 році після ухвалення відповідного закону.

У форматі першого рівня пенсійний фонд можна порівняти зі скарбничкою, куди спочатку йдуть всі відрахування із заробітних плат, а потім йде розподіл серед пенсіонерів. При досягненні пенсійного віку вони зазвичай отримують пенсію.

В Україні планують ввести другий рівень – накопичувальну систему пенсійного забезпечення. Тобто, те, що людина заробила впродовж життя, отримуватиме на старості у вигляді пенсії. У разі смерті залишки пенсії разом з іншим майном та фінансами переходять у спадок. Якщо накопичених коштів пенсіонерові не вистачило до кінця його життя, то держава виплачує так звану “мінімальну пенсію”.

Також за темою: Яку пенсію отримують жителі Шепетівського району, чому жінкам нараховують менше та чи можуть краяни взагалі залишитись без виплат?

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.