Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Перший мільярд гривень на відбудову звільнених від російських військ територій направлять із резервного фонду

Перший мільярд гривень на відбудову звільнених від російських військ територій направлять із резервного фонду

Перший мільярд гривень на відбудову звільнених від російських військ територій направлять із резервного фонду

У Кабміні вирішили спрямувати мільярд гривень на відновлення звільнених від російських військ територій. Кошти на це виділять із резервного фонду. Про це повідомв Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму офіційному телеграм-каналі.

Виділені кошти будуть розподілені між регіонами, що постраждали від рашистських нападів та вже звільнені від окупантів. 400 мільйонів гривень спрямовують на Київщину, по 250 мільйонів – на Чернігівську на Сумську області, 100 мільйонів – на відновлення Житомирщини.

Кошти будуть спрямовані на ремонт інженерних мереж і систем для відновлення тепла, газу, води, електроенергії, на розбирання руйнувань, ремонт покрівель, заміну вікон і дверей, ліквідацію вибоїн на дорогах та інші першочергові потреби, – написав Шмигаль.

Розпорядниками фінансування будуть регіональні військово-цивільні адміністрації. Координуватиме процес Міністерство розвитку громад та територій.

– Це лише перший етап, і попереду буде ще багато роботи з капітальної відбудови нашої країни. До цього ми приступимо одразу після нашої перемоги, – додав Прем’єр.

Головне фото: руйнації в Ірпіні, знімок видання “Слово і Діло”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.