Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Великдень 2022: якою буде погода на період пасхальних свят

Великдень 2022: якою буде погода на період пасхальних свят

Великдень 2022: якою буде погода на період пасхальних свят

У 2022 році християни західного обряду відзначають Великдень 17 квітня, а східного – 24 квітня. Згідно з даними синоптиків, на період пасхальних свят 17-24 квітня очікується похолодання, яке в кінці квітня зміниться на теплу та сонячну погоду.

Згідно з попередніми прогнозами, в квітні 2022 року очікується мінлива, помірно холодна погода. Початок квітня буде теплим – до 18 градусів тепла в день та до 10 градусів тепла вночі, місцями – дощі, в західних, північних та південних регіонах – понад норми. В середині квітня, в період пасхальних свят – 17- 24 квітня, очікується похолодання, яке в кінці квітня знову поверне теплу та сонячну погоду, – прогнозують метеорологи.

Народні синоптики, зокрема, Станіслав Щедрін, кажуть, що з 20 по 30 квітня Україну накриє похолодання. Температура вдень сягатиме 9-15 градусів тепла, вночі – +3 +5 градусів. А на сході вночі можливо до 2 градусів морозу.

Також синоптик Леонід Деркач прогнозував, що з 21 по 30 квітня ймовірність опадів буде низькою. Температура вдень очікується комфортна, вночі можливе зниження температури в окремі дні, аж до заморозків.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.