Понеділок, 21 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Перший у світі роботизований вулик уже існує

Перший у світі роботизований вулик уже існує

Перший у світі роботизований вулик уже існує

Зізнайтесь, ви подумали про бджіл-андроїдів. Але ні, все дещо по-іншому. Як же працює перший у світі роботизований вулик – у тексті.

Автономний вулик на 40 бджолиних сімей (2 мільйони бджіл) створив Ізраїльський стартап  Beewise. Про це розповідають журналісти видання The Jewish Chronicle.

Штучний інтелект піклуватиметься про бджіл і працюватиме на сонячній енергії.

За допомогою штучного інтелекту та комп’ютерного зору програма може обчислити необхідні дані, такі як потік пилку, кількість зібраного меду та будь-які проблеми, коли вони виникають. Це забезпечує набагато більш ефективне виробництво, ніж традиційні методи, які, вимагаючи великої ручної праці, означають, що бджолярі можуть діставатися до вуликів лише раз на тиждень, залишаючи бджіл сприйнятливими до шкідників і хвороб.

В Ізраїлі бджільництвом займається 529 ліцензованих бджолярів. Вони обслуговують 120 000 вуликів і на рік виробляють близько 3500 тонн меду.

Проте середній ізраїльтянин споживає 600 грамів меду, тобто не вистачає приблизно 1000 тонн меду, який потрібно імпортувати.

Наразі у світі серед топ-5 країн-експортерів меду – Китай, Україна, Аргентина, Індія та Бразилія. Як передає видання Landlord, у 2020 році сумарно ці 5 країн згенерували 54% світового експорту.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.