П’ятниця, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській школі назбирали монет на газові балони Захисникам

У Шепетівській школі назбирали монет на газові балони Захисникам

У Шепетівській школі назбирали монет на газові балони Захисникам

У Шепетівській ЗОШ №1 організували благодійний збір. Монети у навчальному закладі збирали, аби закупити нашим Воїнам необхідне.

Зібрали коштів на закупівлю двох газових балонів, які військові використають для побутових потреб. Про це у фейсбуку написала волонтерка Таня Мулько.

Ваші монети – це їхнє тепло. Щиро вдячні ЗОШ №1, що організували акцію по збору монет, за які придбали 2 газові балони. Тепер наші земляки мають змогу готувати їжу в будь-яких умовах. Також вдячні за малюнки та різні поробки з патріотичною символікою. Кожен дитячий витвір – це промінчик тепла з рідних домівок, за для яких захисник тримають оборону там на фронті. Дякую усім діткам, батькам, вчителям і керівництву школи за активну допомогу.”

Збір монеток пішов на добру справу! Хлопці матимуть можливість приготувати, розігріти їжу. Хлопці ситі – ми захищені! Нехай вас Бог береже, наші захисники, – прокоментувала директорка закладу Наталія Собчук.

Монети “мобілізують” для благодійності у Михайлюцькій громаді. У тамтешньому Корчицькому ліцеї реалізують акцію “Смілива гривня”. Більше про це можна прочитати за посиланням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.