Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Підтримка аграріїв Шепетівщини: які кошти заклали та як отримати

Підтримка аграріїв Шепетівщини: які кошти заклали та як отримати

Підтримка аграріїв Шепетівщини: які кошти заклали та як отримати

У Кабміні вчора, 16 серпня, затвердили порядок використання коштів на підтримку аграріїв. Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, 1,5 млрд спрямують на підтримку фермерів та сільгоспвиробників.

Максимальна бюджетна дотація для власників сільгоспугідь буде складати 372 тис. грн, максимальна дотація для одного підприємства на утримання корів — 530 тис. грн. Тобто ми продовжуємо політику підтримки малих та середніх фермерів, — сказав Шмигаль.

Тиждень тому в Україні стартувала онлайн-платформа для прямої взаємодії держави та агровиробників — Державний аграрний реєстр. За перші три дні роботи там зареєструвалося 1,5 тисячі фермерів.

Державний аграрний реєстр — це «Дія» для аграріїв. Платформа, де представлено прозорий та зрозумілий розподіл усіх видів підтримки для українських фермерів. Агровиробники, зареєстровані в реєстрі, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів. Тобто цифровізація знову стає синонімом ефективності та прозорості», — наголосив Денис Шмигаль.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.