Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Голова Хмельницької ОВА представляв Україну в Польщі

Голова Хмельницької ОВА представляв Україну в Польщі

Голова Хмельницької ОВА представляв Україну в Польщі

Голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій відвідав Польщу, де привітав побратимів зі 102-ю річницею Варшавської битви та з Днем Війська Польського.

Про це Гамалій написав у своєму телеграм-каналі. Він подякував польському народові за підтримку України у цей складний час.

Сьогоднішні події вкотре демонструють, що без потужного війська та підтримки дружніх країн неможливо мирно жити поряд з ворожо налаштованим сусідом. Ще 102 роки тому Польща зупинила наступ більшовицької навали на Європу та зберегла свою незалежність. Союзниками польських військ були українські військові з’єднання УНР. Сьогодні ж ми стримуємо орків, а Польща допомагає нам у протистоянні з тим самим загарбником, – розповідав Сергій Гамалій. – Мав честь особисто привітати наших побратимів – Поляків з Днем Війська Польського та зі 102-ю річницею Варшавської битви. Переконаний, що президенти двох наших країн навіки об’єднали наші народи в дружню націю. Принагідно хочу подякувати за запрошення Державному секретарю Канцелярії Президента Республіки Польща Яцеку Сєвєрі та Президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість подякувати усім полякам від імені українців за таку важливу для нас допомогу. Разом до перемоги!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.