
Крім того, чоловіка судили за сукупність інших злочинів. Загалом 55-річного шепетівчанина засудили до семи років ув’язнення із конфіскацією майна за 5-ма статтями Кримінального кодексу України.
Неодноразово судимий раніше шепетівчанин одразу після 8 років та 6 місяців відбування покарання придбав метадон, аби продавати його до в’язниці.
Перша посилка з наркотиками датована 9 червня 2019 року. Адресат – засуджений з ДУ «Райковецька виправна колонія (№78)». Метадон обвинувачений розфасував у дев’ять поліетиленових згорток і заховав всередині макаронів.
Посилки з наркотиками та сильнодіючими ліками 15-м ув’язненим чоловік надсилав у виправні колонії двох областей (Райковецьку на Хмельниччині та Городищенську на Рівненщині).
Тамтешні працівники знаходили заборонені речовини, окрім макаронів, ще й у цукерках, цибулі, бальзамі після гоління, яблуці, молоці, губці для взуття, консерві, у шві спортивної куртки.
Під час оперативної закупки 10 квітня минулого року підозрюваний продав легендованій особі метадону на суму 3 200 гривень.
Крім цього, 1 липня того ж року чоловік вкрав із кабінету лікарки жіночої косультації Шепетівської лікарні гаманець.
Там були 280 грн, 10 доларів США, банківські картки та пін-код до однієї з них. Того ж дня зняв з банківського рахунку потерпілої 4500 грн. Ще на 180 грн купив продуктів, розрахувавшись карткою.
За місяць, 6 серпня, обікрав гараж знайомого. Пошкодив замок та виніс електротовари та інструменти на суму понад 3 300 гривень.
13 серпня чоловік знову навідався до райлікарні. Цього разу з жіночої сумки в гардеробі вкрав гаманець із 300 грн та двома банківськими картками.
5 вересня вдень посеред вулиці пограбував 84-річну пенсіонерку, вихопивши з дитячої коляски, де потерпіла везла свої речі, її сумку з гаманцем, де було 650 гривень.

Суд, розглянувши всі матеріали справ, врахував покази свідків та факти:
Обставинами, які пом’якшують покарання обвинуваченому, суд визнав щире каяття та активне сприяння розкриттю кримінальних правопорушень. Такими, що його обтяжують, – рецидив та вчинення злочину щодо особи похилого віку.
Враховуючи тяжкість злочинів, значну їх кількість, особу обвинуваченого, який раніше неодноразово судимий, але висновків для себе не зробив, а продовжив злочинну діяльність, суд вважає, що виправлення обвинуваченого без позбавлення волі є неможливим, – констатує суд.
Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.