Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Плужненська громада отримала нову карету швидкої допомоги

Плужненська громада отримала нову карету швидкої допомоги

Плужненська громада отримала нову карету швидкої допомоги

До Плужненської громади привезли карету швидкої допомоги. Це стало можливим завдяки роботі голови сільської ради Віталія Мартинюка, народної депутатки Верховної Ради України Людмили Марченко, фінансової допомоги аграрія Івана Данканича та організації цього процесу Міжнародного Центру ЮНЕСКО.

На запрошення голови громади Віталія Мартинюка ми приїхали до громади з доброю місією – передати автомобіль швидкої допомоги. Також під час зустрічі Людмила Марченко відвідала гуртожиток для тимчасово переміщених осіб, який в стадії ремонту, провела робочу нараду з активом та підприємцями, де обговорювали проблеми та потреби людей. Було окреслено ряд перспективних напрямків розвитку Плужненської громади, – розповів очільник Тернопільського обласного відділення міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО  Семенюк Віталій.

Людмила Марченко теж зазначила, що отримали довгоочікувану швидку допомогу, яка буде служити Плужненській громаді у Хмельницькій області.

Віталій Мартинюк, Віталій Семенюк, Юрій Семенюк, щиро вдячна за Вашу роботу та активну благодійну діяльність. Захоплююся. Ми разом  «Україно-Турецький Благодійний фонд»/«Ukrayna-Türkiye Yardım Fonu» – неймовірна й невтомна команда. Крокуємо вперед до Перемоги! Данканич Іване Михайловичу, дякую, що допомогли втілити благу іцініативу в реальність, – зазначила народна депутатка.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.