Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Поліціянт з Шепетівщини про відрядження на Херсонщину

Поліціянт з Шепетівщини про відрядження на Херсонщину

Поліціянт з Шепетівщини про відрядження на Херсонщину

Слідчий Шепетівського РУП Віктор Михальчук – один із тих правоохоронців, які беруть активну участь у документуванні злочинів та відсічі збройної агресії окупантів.

Джерело: Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Віктор Михальчук — досвідчений слідчий, фахівець своєї справи, очолює один із підрозділів у слідчому відділі Шепетівського райуправління поліції. Він одразу після підриву Каховської ГЕС вирушив на південь допомагати місцевим колегам документувати наслідки цього жахливого злочину.

Колеги розповідають, Віктор, розуміючи, що там його чималий досвід знадобиться, аби якісно та швидко задокументувати злочини ворога, без вагань одразу вирушив у складі приданих сил Хмельниччини в епіцентр водного полону після підриву окупантами Каховської ГЕС.

Щоб зрозуміти масштаби екоциду, треба особисто це побачити. Вода була скрізь, подекуди пересуватися можна було тільки човнами. Окупанти затопили містечка та села, позбавили житла тисячі людей, та не загасили бажання українського півдня боротися за незалежність та перемагати, — говорить поліцейський. — Люди вражали нас своїм оптимізмом і це додавало сил. Гостинність місцевих запам’ятаю надовго: стояла червнева спека, роботи – «повні руки», ще й обстріли не вщухали. А люди підходили, вітались, дякували й запрошували на серпневий врожай кавунів. І то так наполегливо… Так, в їхніх очах було багато втоми, але не відчаю.

Під час роботи були моменти ризику, про них поліціянт – небагатослівний:

Під час чергового виїзду у район Антонівського мосту неподалік Олешок наш екіпаж накрило шквальним вогнем. Це й не дивно, адже відстань до найближчої ворожої позиції складала декілька десятків метрів. Тоді нам пощастило. Ми виконали свою роботу та повернулись живими.

Наш герой, які і кожен Захисник, переконаний, що віра і зусилля кожного українця на своєму місці приведуть нас до перемоги. Тож, працюємо, допомагаємо, захищаємо і перемагаємо!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.