П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Полонщина: вдарив старосту – пішов під суд

Полонщина: вдарив старосту – пішов під суд

Полонщина: вдарив старосту – пішов під суд

На лаві підсудних опинився чоловік, який вдарив старосту одного з округів Полонської ТГ в обличчя. Що сталося та яке рішення прийняв суд?

За матеріалами справи, подія сталась цьогоріч 22 червня. До старости зателефонувала місцева мешканка зі скаргами на молодика, який її ображає.

Посадовиця поїхала з’ясувати ситуацію. Та, під час спроби вияснити обставини конфлікту той вдарив її рукою в обличчя. У судовому засіданні староста розповіла, що молодик був нетверезим, поводився неадекватно, грубив і нецензурно лаявся. Чоловік свою провину заперечив. Сказав, що не бив посадовицю, а лише відібрав у неї свій телефон.

На противагу слів підсудного свідчили троє свідків та є експертний висновок про те, що у потерпілої виявлено легке тілесне ушкодження, яке «утворилося від однієї ударної дії тупого твердого предмета та могло виникнути внаслідок удару долонею». Також сторона обвинувачення надала інші докази в справі, що підтверджують його вину.

Полонський районний суд визнав 36-річного жителя Шепетівського району винним у заподіянні легкого тілесного ушкодження (частина 1 статті 125 Кримінального кодексу України) та призначив покарання – 120 годин громадських робіт. Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.