Понеділок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Полонський районний суд задовольнив позов жінки, яка втратила чоловіка внаслідок ДТП

Полонський районний суд задовольнив позов жінки, яка втратила чоловіка внаслідок ДТП

Полонський районний суд задовольнив позов жінки, яка втратила чоловіка внаслідок ДТП

Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, на користь жінки стягнуть витрати на спорудження надгробного пам’ятника її чоловіку, який загинув внаслідок ДТП.

Подія сталася 1 жовтня 2016 року. Водій ГАЗ виїхав на зустрічну смугу, внаслідок чого скоїв ДТП. Вантажівка винуватця трагедї – житомирське Товариство, цивільно-правова відповідальність якого застрахована в ПрАТ СК.

У 2019 році позивачка додатково понесла витрати на виготовлення надгробного пам’ятника чоловікові, сума вартості якого становить 54 600 грн.

Таким чином, жителька смт. Понінка подала позов в районний суд, щоб стягнути кошти зі страхової компанії та з Товариства, в якому працював водій-винуватець ДТП.

Двоє відповідачів позов не визнали. Зазначили, що заявлений позивачкою розмір відшкодування не відповідає вимогам закону і що позивачка не додала потрібних доказів, які б мали факт понесених витрат. Товариство також подало заяву, що строки позовної давності не збігаються з допустимим нормами.

Суд відхилив позицію обох відповідачів. Надані позивачкою документи, фотографії і довідка комунального унітарного підприємства Понінківської селищної ради підтверджують те, що на могилі загиблого чоловіка було споруджено та встановлено надгробний пам’ятник і всі дані відповідають вимогам закону.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.