Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 3 тисячі дітей ВПО на Хмельниччині долучились до онлайн-навчання

Понад 3 тисячі дітей ВПО на Хмельниччині долучились до онлайн-навчання

Понад 3 тисячі дітей ВПО на Хмельниччині долучились до онлайн-навчання

Понад три тисячі внутрішньо-переміщених осіб шкільного віку долучились до онлайн-навчання на Хмельниччині. Про це сьогодні, 16 березня, під час брифінгу розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

– В області продовжується освітній процес. Наразі на Хмельниччині зареєстровано 6090 переміщених дітей шкільного віку, з них 3087 виявили бажання продовжити навчання разом із нашими учнями, – сказав Гамалій.

Нагадаємо, 14 березня на Хмельниччині, в тому числі у Шепетівському районі, відновили навчання у школах та позашкільних навчальних закладах.

Освітнім закладам запропоновано у будь-якому варіанті активно використовувати наявні електронні ресурси, насамперед Всеукраїнську школу онлайн, регіональні платформи (наприклад, освітню платформу центру освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка»), ресурси закладів освіти, у тому числі, приватних, про які раніше інформувало Міністерство освіти і науки України. З 14 березня 2022 Інститутом модернізації змісту освіти буде створено єдиний Всеукраїнський розклад, що надасть можливість проводити уроки у разі відсутності фахівців, – розповідають у Шепетівській РДА.

Популярні пости