Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Віталій Бузиль про благоустрій Шепетівської громади

Віталій Бузиль про благоустрій Шепетівської громади

Віталій Бузиль про благоустрій Шепетівської громади

Міський голова Шепетівської громади Віталій Бузиль розповів про ситуацію у громаді – ремонт доріг та благоустрій. Відповідний допис він оприлюднив у своєму фейсбук сьогодні, 16 березня.

Станом на 16 березня у нашій громаді контрольована ситуація, ми згуртовані, як ніколи, працюючи на підтримку мирного тилу. Погожі дні дали можливість почати роботу комунальних підприємств у напрямку прибирання міста, бо ми господарі на своїй землі. Тож, хочу звернутися до підприємців, керівників підприємств, мешканців багатоквартирних будинків з проханням привести до ладу території проживання та місця роботи.

Нині на дорогах громади ліквідують найбільш критичні пошкодження, адже через ситуацію, що складається, немає можливості, аби забезпечити підприємство матеріалами, необхідними для ремонту, зокрема, бітумом та емульсією. Наразі працюють виходячи із наявних ресурсів.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

– Також прошу не залишати на узбіччях доріг авто. Суха погода вимагає поливу вулиць перед прибиранням, тож авто комусь помиємо, а от прибрати під ним не вдасться, – пояснює Віталій Бузиль. – Дякую громаді за розуміння у тих питаннях, на які наразі впливають обставини!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.