Неділя, 25 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 4 мільйони гривень боргують споживачі Шепетівському водоканалу: все місто може лишитись без води

Понад 4 мільйони гривень боргують споживачі Шепетівському водоканалу: все місто може лишитись без води

Понад 4 мільйони гривень боргують споживачі Шепетівському водоканалу: все місто може лишитись без води

Підбивши підсумки на кінець червня, у Шепетівському водоканалі не дорахувались понад чотирьох мільонів гривень очікуваного доходу.

Їх підприємству боргує населення: 8% абонентів (а це і підприємці, і громада) не сплативши за свою “воду”, накопичили 4 387 300 грн боргу.

Усі борги лягають на підприємство непосильним тягарем. Шепетівкаводоканал зобов’язаний вчасно та у повному обсязі розраховуватися за енергоносії, сплачувати податки та заробітну плату працівникам, – каже директор підприємства Віталій Биков.

Високі тарифи у місті, зі слів Віталія Бикова, зумовлені саме здорожчанням електроносіїв, зростанням заробітної плати та податків. Зараз борговані споживачами кошти “гальмують” роботу підприємства: оперативність ремонтів, фінансово-юридичну роботу:

Ми систематично звертаємося до фізичних та юридичних осіб, які не сплачують за отримані послуги, з попередженнями та пропозиціями. Надаємо можливість укласти договори реструктуризації. Якщо ж порушники не бажають йти на діалог, змушені вдаватися до крайніх методів – відключень від послуг, – пояснює начальник Відділу збуту Сергій Пирожок.

Через нарощення боргів споживачами маємо загрозу призупинення надання послуг. Глобально це може спричинити масове відключення води населенню. Тож ми закликаємо споживачів послуг якнайшвидше погасити свої борги, – каже Віталій Биков.

Також за темою: Із кранів славутчан тече іржава вода через поливальників городів: позиція міськради

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.