Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні славутчани взяли участь в екологічній акції разом з НПП «Мале Полісся»

Юні славутчани взяли участь в екологічній акції разом з НПП «Мале Полісся»

Юні славутчани взяли участь в екологічній акції разом з НПП «Мале Полісся»

На території дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» загального типу, що в Славуті, висадили понад 40 екземплярів різноманітних дерев та кущів. Деревця садили працівники НПП «Мале Полісся», педагоги та вихованці освітнього закладу.

Озеленення територій дошкільних навчальних закладів має особливе значення, тому що зелені насадження відіграють не тільки санітарно-гігієнічну роль, а й мають навчально-виховне значення. Опираючись на свою попередню практику, ми бачимо як діти залюбки піклуються та доглядають за насадженнями, адже самостійно їх посадили, – розповідають працівники парку.

Також парківці додали, що під час посадки дерев обов’язково розповідають про технологію догляду за насадженнями. Потім приходять до закладів, аби перевірити чи прийнялися дерева. Якщо потрібно, надають фахові поради щодо покращення росту насаджень.

Зазначимо, що всі заходи щодо озеленення територій громад Хмельниччини, які реалізуються НПП «Мале Полісся», проводяться під егідою акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента України «Зелена країна».

Популярні пости