Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Маленькій Діані Бєкіній з Шепетівщини врятували життя

Маленькій Діані Бєкіній з Шепетівщини врятували життя

Маленькій Діані Бєкіній з Шепетівщини врятували життя

Родина кількамісячної Діанки Бєкіної організувала збір на лікування своєї донечки, яка мала складне захворювання – СМА. Аби допомогти якомога швидше знайти необхідну суму, до збору коштів долучилися небайдужі, волонтери та благодійники. Нещодавно збір було закрито, а дівчинка отримала лікування.

Як ми вже зазначали раніше, коли Діанці не було й місяця, у неї виявили рідкісну хворобу – спінально-м’язову атрофію (СМА). Через неї дівчинка не могла повноцінно стискати ручки, сидіти, тримати голівку. З кожним днем зростала ймовірність атрофії м’язів.

Саме тому сім’я разом з усіма небайдужими та волонтерами активно здійснювала збір коштів на боротьбу з цією хворобою. Вартість одужання дитини становила 2 050 000 доларів. Саме такою є ціна рятівного уколу, який потрібно було якнайшвидше ввести дівчинці, аби зупинити швидкопрогресуюче захворювання.

Це була колосально непідйомна сума для родини, яку просто необхідно було зібрати. Окрім цього, перед введенням рятівного уколу Діанці потрібно було проходити довге та дороговартісне підтримуюче лікування, – розповідає Тетяна Черепанова, волонтерка та землячка родини дівчинки. – Я не могла лишитись осторонь цієї ситуації, тому вирішила робити все, що могло принести користь. Маленьку Діанку потрібно було рятувати всіма силами, як кажуть: “З миру по нитці”. Працювала ціла команда волонтерів, як з усієї України, так і з нашої Шепетівської громади. Допомагали також й в проведенні аукціонів, ставили благодійні скриньки по країні та долучалися до всього, що було потрібно.

Для збору необхідної суми грошей долучилися й Благодійний фонд Олександра Співака спільно з Благодійним фондом «Зміцнення громад», а також власники торгових точок в Шепетівській громаді. Вони дали дозвіл на встановлення скриньок для збору допомоги. Станом на момент вилучення скриньок було зібрано:

  • магазин “Гарант” (м. Шепетівка) – 1048, 20 грн;
  • магазин “Гарант +” (м. Шепетівка) – 857, 50 грн;
  • гуртівня будматеріалів “Фортуна” (м. Шепетівка) – 412 грн;
  • гуртівня будматеріалів “Фортуна” (м. Полонне) – 974, 10 грн;
  • магазин “Фортуна” (с. Судилків) – 3155 грн;
  • магазин “Склад Гусарова” (м. Шепетівка) – 327, 50 грн;
  • ресторан “Олімп” (м. Шепетівка) – 240 грн;
  • магазин “Альфа” (м. Шепетівка) – 1556 грн та 630, 50 грн.

Всього: 9200, 80 грн.

Проте, ситуація склалась таким чином, що в Італії батьки дівчинки знайшли спосіб отримати лікування. На сторінці у фб зі збору коштів для Діанки пишуть:

Тому кошти, що були зібрані в скриньках, батьки Діанки вирішили благородно передати іншому 8-річному хлопчику з Шепетівки – Сашуні Мельничуку (Шамшуріну). Зараз він веде нелегку боротьбу з складними наслідками пережитого інсульту.

Згідно з офіційною процедурою, координатори акції збору грошей на лікування Діанки вже вилучили кошти зі скриньок та розпочали процедуру передачі їх батькам Саші. Відповідні акти про це теж складено.

Популярні пости