Середа, 28 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Порушувала правила зберігання наркотичних засобів: суд визнав винною очільницю нетішинської лікарні

Порушувала правила зберігання наркотичних засобів: суд визнав винною очільницю нетішинської лікарні

Порушувала правила зберігання наркотичних засобів: суд визнав винною очільницю нетішинської лікарні

Очільниці нетішинської лікарні за порушення правил зберігання наркотичних засобів суд призначив покарання у вигляді штрафу. Про це повідомляє Хмельницький апеляційний суд.

– Нетішинський міський суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченою, у порушенні встановлених правил зберігання наркотичних засобів, визнав її винною в інкримінованому злочині та призначив узгоджене сторонами покарання – 1190 гривень штрафу з позбавленням права здійснювати діяльність, пов’язану з отриманням, зберіганням та видачею наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів строком на 1 рік, – зазначають в установі.

Як встановив суд, в. о. директора КНП НМР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у період з 1 по 23 липня 2021 року у своїй приймальні незаконно зберігала медичні препарати, що містять трамадол, морфін та кодеїн, які відповідно до «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю», віднесено до наркотичних засобів, обіг яких обмежено. Всього в кабінеті правоохоронці виявили 35 ампул та 10 таблеток нарковмісних препаратів.

У судовому засіданні лікарка пояснила, що ці препарати їй, як представниці медичної установи, віддавали містяни, у яких вони залишилися після смерті родичів. Свою вину у порушенні правил зберігання наркотичних засобів вона визнала, погодилася на узгоджене покарання й просила затвердити угоду про визнання винуватості, – зазначають у суді.

Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.