Середа, 28 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські медичні заклади отримали УЗД апарат та 10 ноутбуків

Шепетівські медичні заклади отримали УЗД апарат та 10 ноутбуків

Шепетівські медичні заклади отримали УЗД апарат та 10 ноутбуків

Напередодні начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій разом із заступником Сергієм Ткачуком зустрілися із представниками лікувальних закладів та громад Хмельниччини, аби передати їм сучасне медичне обладнання. На зустрічі з очільником області був присутній міський голова Віталій Бузиль та керівники медичних закладів Шепетівки.

КП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» отримала 10 ноутбуків для роботи лікарів у медичній інформаційній системі, а Шепетівський Центр ПМСД для покращення роботи первинної ланки отримав апарат УЗД, – зазначають у Шепетівській міській раді.

Апарат УЗД закуплений за кошти спеціального фонду державного бюджету України на 2022 рік за бюджетною програмою «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

На прохання української влади Французьке Міністерство економіки, фінансів, промислового та цифрового суверенітету закупило для українських медиків ноутбуки, з яких 350 передали на Хмельниччину. Ноутбуки розподілені на заклади охорони здоров’я області для використання в роботі медиків, а загальна їх вартість становить майже 8 млн грн, – додають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.