П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Пост депутата з Славути викликав обурення в місті

Пост депутата з Славути викликав обурення в місті

Пост депутата з Славути викликав обурення в місті

Днями соцмережі Славути вибухнули скандалом. Депутат Славутської міської ради Вячеслав Соколовський виклав у публічну групу «Славута. Місто, яке зникає?» свій пост, де опосередковано звинуватив голову Славутської ТГ у зв’язках з юними жительками міста. Як аргумент, було викладено фото Сидора з членами молодіжної ради.

У своєму дописі Вячеслав Соколовський провів аналогію між міським головою та комуністичним вождем Мао Дзедуном:

Вам до вподоби Кадиров, Кім Чен Ин, Путін, Мао Цзедун…Девушки считали, что заразиться от председателя – большая честь (авторський текст збережено).

Такий текст посту, що супроводжувався фото громадських активісток, викликав величезний резонанс в соцмережах. Зокрема, Василь Сидор на своїй сторінці звинуватив депутата Соколовського в хейтерстві та запевнив, що не лишить справу без наслідків:

Я ЗАСУДЖУЮ ХЕЙТЕРСТВО ДІТЕЙ! Нічого не маю проти об’єктивної критики в соцмережах, адже в будь-якій роботі можуть бути свої недоліки і це нормально, коли є думка зі сторони. Проте не можу змовчати, коли «виливають бруд» на дітей. @Вячеслав Соколовський, своїм постом ви перейшли всі межі: скажіть, будучи також батьком, чи дозволили б ви так ображати власну дитину? Такі ваші повідомлення принижують ваш статус депутата міської ради. Я підтримую кожного члена Молодіжної ради Славути. Хочу запевнити вас, що нікому не дозволю ображати вашу честь і гідність та обіцяю, що у випадку хейтерства дітей обов’язково буде надана відповідна юридична оцінка.

Дану позицію Вячеслав Соколовський прокоментував, що не мав на увазі образити дітей, а висловлював претензії власне до міського голови:

Василь Сидор. Я можу вибачитись перед дітьми, коли вони доведуть, що я їх чимось зачепив. То я вас, не їх, прирівняв до Мао Дзедуна. І, хочете, то спробуйте вимагати у мене вибачення перед вами.

Натомість, члени молодіжної ради та їх близьке оточення вважають використання фото з робочого засідання в такому контексті, як в пості Соколовського, неприйнятним.

Вважаю, неприпустимо кидати брудні натяки, які кидають тінь на наших дітей. Міський голова вбачає в молодіжній раді розумних, дієвих, активних молодих людей і підтримує їх діяльність на офіційних публічних засіданнях. Коли на догоду політиці в таких діях вбачають інший зміст – це просто обурливо, – коментує один з батьків членкині молодіжної ради (прізвище за проханням чоловіка не вказуємо).

Наразі юристами Славутської міської ради готується позов про образу честі та гідності.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

1 Comment

  • Чеслав

    Яке хейтерство ?
    Автор замовчує ,що посил був саме до адм. ресурсу групи Молодіжної Дорадчої Ради , котра наглухо цензурила незручні дописи на актуальні молодіжні теми.
    Яке в біса хейтерство?, коли моя донька ,кілька літ тому, теж була активним членом цієї ж Молодіжної Дорадчої Ради . Ми багато з нею сперечались , і коли мені потрібно аргументувати всю бридкість тоталітарних режимів, цензури…, – приклад (історичний факт) з Мао Дзедуном дуже навіть доречний. Можливо тому , в неї ,ще в шкільні роки вистачало клепки зрозуміти, що встати на сцені МБК і бурхливо ,хором , подякувати “Нашому дорогому Меру !” за чудовий будинок культури. Це вже не жарт і ніяк не КВН !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.