Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » «Сокіл»: у Славутській ТГ молодь взяла участь у майстер-класах від військових та бойових медиків

«Сокіл»: у Славутській ТГ молодь взяла участь у майстер-класах від військових та бойових медиків

«Сокіл»: у Славутській ТГ молодь взяла участь у майстер-класах від військових та бойових медиків

У Славутській громаді відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл», який тривав впродовж трьох днів. У першому етапі взяли участь 12 роїв (команд) закладів освіти Славутської громади. Загалом – понад 100 юних славутчан.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання дітей і молоді, спортивно-оздоровчої роботи, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості, – зазначив міський голова Василь Сидор.

Полковник Микола Гресєв привітав усіх учасників та побажав невичерпних сил у боротьбі.

Ми хочемо розвивати в наших дітях розуміння, що військовий — це та людина, яка забезпечує мир і спокій в нашій державі. Переконаний, що завдяки даним заняттям славутська молодь якнайкраще відчує основи військової служби, адже до навчань залучено професійних військових медиків, вогнеборців, саперів, батальйон охоронної оборони та ін. За результатами гри її учасники вмітимуть користуватися зброєю, надавати першу медичну допомогу, виявляти небезпечні предмети тощо, – додав полковник.

Начальник управління освіти Славутського МВК Ельміра Перепелиця ознайомила присутніх із планом занять та наголосила на важливості дотримання правил безпеки.

– Юні джури взяли участь у майстер-класах, підготовлених військовими, бойовими медиками та працівниками КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників”, зокрема: порядок дій у разі настання надзвичайних ситуацій (гасіння умовної пожежі); робота з дронами й безпілотними летальними апаратами; мінна безпека; ознайомлення з екіпіруванням військовослужбовців, зразками стрілецької зброї та боєприпасів; заняття з основ тактичної медицини та інше, – додали у міській раді.

Опісля відбувся творчо-мистецький звіт “Ватра” та вечірня збірка у форматі “Козацьке коло”. Окрім цього, юні джури брали участь у майстер-класах з народної творчості, спортивних іграх та розвагах.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.