Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Пробне ЗНО для школярів Шепетівщини: що необхідно знати

Пробне ЗНО для школярів Шепетівщини: що необхідно знати

Пробне ЗНО для школярів Шепетівщини: що необхідно знати

Вже завтра, 10 квітня, учні Шепетівщини будуть здавати пробне ЗНО, на яке на території Хмельницького регіону зареєструвалося більше 5 тисяч абітурієнтів.

В основному учні обрали для здачі історію, математику та українську мову. Довозити до пунктів тестування майбутніх студентів будуть їхні батьки, адже пробне тестування – добровільне.

– У Хмельницькій області працівники усіх пунктів 8 квітня організовували установчі наради з підготовки до проведення ЗНО. Загалом на Хмельниччині створено 33 пункти тестування. Вони є у кожному районному центрі. У Хмельницькому таких пунктів буде вісім, – розповідає  Ірина Ковальчук, методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.  

Проте є і проблема. У зв’язку з тим, що на території Хмельниччини ввели нові карантинні обмеження, не всі учні зможуть дістатися до пунктів здачі пробного ЗНО, особливо ті, у чиїх батьків немає власного автомобіля. Але, в багатьох територіальних громадах батьки групуються і замовляють перевізника, щоб група дітей змогла дістатися до пункту здачі тестування.

Довідка: Учасник пробного ЗНО має прийти на пункт тестування із паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) та запрошенням-перепусткою. В Українському центрі оцінювання якості освіти радять також прихопити із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник/ учасниця пробного ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і, за потреби, скористатися.

Цього року, у зв’язку з коронавірусом, деякі учасники, які мають проблеми зі здоров’ям, наприклад, симптоми ГРВІ, мають змогу залишитися вдома. Вони зможуть завантажити спеціальні зошити з тестуванням і в домашніх умовах пройти його. Потім завантажити ці результати на спеціальний сервіс та отримати відповідь.

Також ми повідомляли, коли жителі Шепетівщини зможуть отримати по 8 тисяч гривень.

Ми також писали про те, які Міністерства можуть переїхати в Шепетівку, Нетішин та Славуту.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.