Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Коли жителі Шепетівського району зможуть отримати по 8 тисяч гривень?

Коли жителі Шепетівського району зможуть отримати по 8 тисяч гривень?

Коли жителі Шепетівського району зможуть отримати по 8 тисяч гривень?

3 квітня остаточно запущено в дію Закон про виплату 8 тисяч ФОПам і найманим працівникам, який підписав президент Володимир Зеленський.

Учора Голова Верховної Ради Дмитро Разумков поставив схвальну резолюцію на цьому документі, а сам законопроєкт №5300 отримав «добро» від українських парламентарів 30 березня.

За даним Законом, пропонується виплатити 8 тисяч гривень підтримки для ФОПів та найманих працівників, діяльність яких обмежена через локдаун, відповідно, були понесені фінансові втрати.

“Документ має на меті надання одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам та фізичним особам-підприємцям, які внаслідок карантинних обмежень були вимушені тимчасово зупинити роботу. Виплати надаватимуться застрахованим особам, які є найманими працівниками суб’єктів господарювання, зареєстрованих у регіонах, в яких встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки”, – йдеться у повідомленні прес-служби Апарату Верховної Ради.

Згідно з законом, виплати мають бути профінансовані за рахунок коштів держбюджету в розмірі 8 тисяч гривень. Прем’єр Денис Шмигаль доручив Мінекономіки розробити протягом наступного тижня необхідні документи, щоб уже в квітні люди могли подавати заявки на отримання держдопомоги через програму “Дія”.

Крім того, наймані працівники та ФОПи можуть розраховувати на допомогу від місцевої влади в розмірі, який буде визначено органами місцевого самоврядування громад.

Що стосується введення «червоної зони» на території Шепетівського району та Хмельницької області в цілому, така вірогідність є максимально високою. Щодня кількість хворих невпинно зростає та набуває загрозливих масштабів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.