Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Примусова мобілізація на окупованих територіях південних областей: путін хоче знищити Україну руками самих українців

Примусова мобілізація на окупованих територіях південних областей: путін хоче знищити Україну руками самих українців

Примусова мобілізація на окупованих територіях південних областей: путін хоче знищити Україну руками самих українців

На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей, після проведення псевдореферендуму, володимир путін планує провести примусову мобілізацію, аби потім «кинути» українців у найгарячіші точки воювати проти ЗСУ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Псевдореферендуми на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей мають на меті оголошення примусової «мобілізації». Після її проведення ФСБ РФ планує кинути «мобілізованих» українців на найгарячіші ділянки фронту на штурм позицій ЗСУ під контролем загороджувальних загонів. Фактично це спроба знищити Україну руками самих українців, – заявляють у Міністерстві оборони України.

Для проведення «референдумів» завчасно збираються особисті дані мешканців тимчасово окупованих територій начебто для отримання «гуманітарної допомоги» або соціальних виплат. З дня «голосування» співробітники ФСБ заповнюватимуть бюлетені, користуючись отриманою інформацією, без згоди та фізичної присутності самих українців.

Вказана спецоперація переслідує наступні цілі – знищення представників українського етносу та проведення пропагандистських заходів з нав’язуванням населенню росії та світу міфу про те, що «звільнене від нацистів населення областей почало боротися з націоналістичними батальйонами», – додають в управлінні.

Це ще один злочин путінського режиму проти України та доказ геноциду, що проводиться проти української нації.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.