П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » В обхід росії: Китай запустив нове залізничне сполучення з Європою

В обхід росії: Китай запустив нове залізничне сполучення з Європою

В обхід росії: Китай запустив нове залізничне сполучення з Європою

Нове залізничне сполучення для вантажних поїздів між Китаєм та Німеччиною буде в обхід росії. Його з міста Сіань, столиці північно-західної китайської провінції Шеньсі, запустили у середу. Про це повідомляє китайське видання Сhina.org.

Поїзд проїде через Казахстан, Азербайджан, Румунію, Угорщину, Словаччину та Чехію і, нарешті, досягне Мангейма в Німеччині, подолавши загальну відстань 11 300 км. За допомогою цього нового залізничного і морського транспортного маршруту можна дістатися до кількох країн Центральної та Східної Європи.

Від початку російської агресії в Україні світові торгові марки та бренди масово почали відмовлятись від російського ринку, на саму ж країну-агресорку наклали численні санкції. Як прокоментував менеджер міжнародної логістичної компанії в Сіані Цзя Мін: “Новий залізничний сервіс покращив ефективність перевезень та заощадив транспортні витрати для підприємств. У нинішній ситуації це дає нову можливість для нашої компанії стабілізувати експорт”.

Новий маршрут охоплює країни та регіони, які рідко зустрічали вантажні поїзди Китай-Європа в минулому, відкриваючи нові ринки для внутрішніх та міжнародних підприємств, – сказав Юань Сяоцзюнь, генеральний менеджер компанії з будівництва та експлуатації порту вільної торгівлі Сіань. – Маршрут також надає новий варіант транспортування для внутрішніх та міжнародних торгово-логістичних підприємств.

У першому вантажі до Європи поїхали спортивний інвентар, одяг та постільна білизна.

Також за темою:

Головне фото: Сіньхуа

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.