П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Грицівчанка завоювала срібло Чемпіонату Європи

Грицівчанка завоювала срібло Чемпіонату Європи

Грицівчанка завоювала срібло Чемпіонату Європи

В той час, як спортсмени з Хмельниччини завойовують бронзові медалі на Олімпіаді 2020, Валентина Загоруйко здобула срібло в неолімпійському виді спорту – пауерліфтингу – на чемпіонаті Європи.

7 серпня 2021 року на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу Валентина завоювала золоту медаль у “Присяді зі штангою”, срібну медаль у “Жимі лежачи” та бронзову в “Становій тязі”. В загальному заліку дівчина стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Валентина Загоруйко народилася та навчалася в Грицеві, а любов до спорту привив їй батько. Саме татові настанови в шкільні роки допомогли загартувати волю до перемоги. Згодом дівчина закінчила Кам’янець-Подільський національний університет (кафедра фізкультури), де активно боролася за право бути першою в легкоатлетичних дисциплінах.

Серед здобутків Валентини – срібло на Все­ук­ра­їнсь­ких зма­ган­нях з ме­тань та бронза на мо­ло­діж­но­му чем­пі­она­ті Ук­ра­їни з лег­кої ат­ле­ти­ки в 2014 році. На ХІІ літ­ній Уні­вер­сі­аді Ук­ра­їни з лег­кої ат­ле­ти­ки в 2015-у – почесне 3-є місце з ме­тан­ня дис­ка та здача нор­ма­тиву май­стра спор­ту Ук­ра­їни з лег­кої ат­ле­ти­ки.

З 2018 ро­ку Ва­лен­ти­на За­го­руй­ко успішно виступала як пауерліфтерка на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, займаючи перші-другі місця. В 2019 році, згідно з інформацією allpowerlifting.com, спортсменка вперше спробувала свої сили на Чемпіонаті Європи, ставши п’ятою, а вже в 2021 році здобула друге місце серед лідерок на рівні Європи.

Жителі Грицева щиро пишаються видатною землячкою та засипали Валентину вітаннями в соцмережах з нагоди її спортивних досягнень.

– Можна нескінченно довго дивитися на 3 речі: як горить вогонь, як тече вода і як Валентина Загоруйко забирає всі медалі на European Powerlifting Championships 2021. З перемогою, ми всі натхненні твоїми звершеннями! – написав Костянтин Питянчин, земляк чемпіонки.

Нагадаємо, раніше ми писали про учасницю Олімпійських Ігор 2020 родом з с.Пліщин Шепетівського району.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.