Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Самі випадуть: стоматологи «Фенікс-Дент» розповіли найпоширеніші міфи про молочні зуби

Самі випадуть: стоматологи «Фенікс-Дент» розповіли найпоширеніші міфи про молочні зуби

Самі випадуть: стоматологи «Фенікс-Дент» розповіли найпоширеніші міфи про молочні зуби

Непостійні, а тому не варті того, аби “травмувати дитину” відвідинами стоматолога. Вони повипадають самі, а отже і хвороба разом із зубом теж. Ці та інші міфи щодо молочних зубів і досі існують у нашій колективній свідомості. Які з них правдиві, а про які краще забути і не передавати у “спадок” своїм дітям дізнавались у лікарів “Фенікс-Дент”.

Перші молочні зуби з’являються у людини у перший рік її життя. На відміну від постійного прикусу, або ж корінних зубів, вони мають інший колір та форму, а їх корінь поступово розсмоктується, аби зубчик у малюка випав і дав місце корінному, – розповідають стоматологи. – Проте це не робить молочні зубки менш важливими, адже вони так само впливають на здоров’я вашої дитини.

Ці зуби впливають на попереднє формування прикусу, а тому у разі їх захворювання «вирвати» хворобу разом із зубом не вийде, адже може відбутись зміщення сусідніх зубів та корінних, що формуються знизу. Так, небажанням лікувати можна зіпсувати дитині прикус. Проте, як наголошують медики, ігнорувати хвороби молочних зубів не можна.

– Молочні зуби так само болять, як і корінні. Хоч вони потребують спеціального догляду (дитячих щіток та паст), але так само, як і корінні, мають лікуватися, за потреби, пломбуватися. Адже хвороботворні бактерії, що множаться на зубчикові можуть «перейти» на корінний, що формується, а також вплинути на роботу кишково-шлункового тракту, – кажуть стоматологи.

У разі загострення, якщо не надати вчасного лікування, у дітей, так як і в дорослих, можливий карієс, пульпіт чи парадонтит, запаленння від якого може поширитись і на сусідні м’язову та кісткові тканини.

– Для того, аби зубки у вашої дитини були здоровими, – коментують у «Фенікс-Денті», – ми рекомендуємо відвідувати профілактичні огляди у стоматолога. Тим паче, що у нас із дітьми працюють справжні зубні феї. Також пропонуємо процедуру герметизації жувальних зубчиків. Її роблять так: спеціальним гелем вкривають поверню молочного зуба, що дозволяє убезпечити емаль від впливу патогенних мікроорганізмів та кислот.

Про цю та інші процедури можна запитати у свого стоматолога.

Наші лікарі із радістю вас проконсультують, а адміністратор складе графік відвідувань, зручний для вас та дитини, і нагадає заздалегідь, аби ви не забули про візит. Адже головне – не нехтувати здоров’ям своїх найважливіших, – додають у клініці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.