Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Серединці: вдарила черпаком по голові – отримала молотком у скроню. Що вирішив суд

Серединці: вдарила черпаком по голові – отримала молотком у скроню. Що вирішив суд

Серединці: вдарила черпаком по голові – отримала молотком у скроню. Що вирішив суд

15 років за ґратами проведе чоловік із Серединець. Минулого року він молотком забив до смерті свою сестру та її чоловіка, який став свідком. Єдина донька подружжя попросила суд максимальної міри покарання для свого дядька та один мільйон гривень компенсації моральної шкоди.

Трагедія трапилась 26 липня 2020 року. Тоді під час сімейної суперечки 58-річна жінка вдарила свого молодшого 51-річного брата черпаком у голову.

У відповідь той завдав удару в груди, від якого сестра впала, але продовжувала його нецензурно ображати. Тоді чоловік схопив молотка і вдарив її ним у скроню. Потім поклав жінку на ліжко, де спав співмешканець, і завдав їй ще не менше двох ударів молотком по голові.

У цей час прокинувся її чоловік, тому шурин, аби уникнути небажаного свідка, вдарив по голові і його. Загиблий не міг опиратись, адже був напідпитку і мав інвалідність через ампутовану ногу.

Від травм подружжя померло на місці. Їх знайшов сусід, котрий на прохання доньки, яка не змогла додзвонитись до батьків, прийшов навідати пару. Він викликав поліцію. Увесь цей час обвинувачений переховувався у закинутій пожежній станціїї.

У суді обвинувачений свою вину визнав. Розповів, що приїхав у рідне село із Запоріжжя, але в батьківській хаті з дозволу сестри вже жили чужі люди. Тому родичка наполягла, щоб він жив разом з нею і чоловіком, допомагав по господарству. Каже, що працював, розпочав ремонт у хаті, купив будівельні матеріали, проте, сестра весь час поводилася агресивно, принижувала його, обзивала. Таку поведінку він пояснює наслідком її алкогольної залежності.

Зі слів обвинуваченого, того дня сестра накинулась на нього через відмову купити їй пива. До цього жінка вже пила горілку.

Суд врахував усі обставини подвійного вбивства, думку доньки загиблих, позитивну характеристику чоловіка:

Життєві обставини, в яких опинився обвинувачений після приїзду на батьківщину, що підштовхнули його до злочину, те, що він вперше притягується до кримінальної відповідальності, щиро кається, має виключно позитивні характеристики (до переїзду у село працював монтажником), брав активну участь у громадському житті, був волонтером, часто їздив у зону АТО, підтримував з усіма добрі стосунки.

За рішенням суду чоловік отримав 15 років за ґратами, донька померлих – відшкодування у розмірі 600 тис. грн моральної шкоди. Рішення може бути оскаржене в апеляційному суді.

Фото: ілюстративне

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.