Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Сергій Потриденний загинув під Волновахою: Героя провели до Світла у рідній Білогірській громаді

Сергій Потриденний загинув під Волновахою: Героя провели до Світла у рідній Білогірській громаді

Сергій Потриденний загинув під Волновахою: Героя провели до Світла у рідній Білогірській громаді

Сотні жителів Білогірської громади вийшли вчора, аби віддати шану своєму Героєві. Від Білогір’я до села Держаки люди вишикувались у живий коридор та прихилили коліна перед полеглим на війні Сергійєм Потриденним.

Чоловік пішов на війну добровольцем. У громаді говорять, будучи патріотом, Сергій не міг стояти осторонь спостерігаючи, як російський окупант нищить все близьке українському серцю.

– Він вирушив до місцевого відділу РТЦК та СП, звідки 5 березня був направлений до однієї з військових частин Донецької області. Життя Сергія Потриденного було обірвано ворогом під Волновахою, де протягом багатьох днів українські військові утримували позиції, даючи гідну відсіч переважаючому в чисельності агресору.  

Білогірська селищна рада поділяє горе близьких та знайомих загиблого Героя та виражає щирі слова співчуття. Ім’я захисника назавжди буде увіковічнене в історії нашого краю. Словами важко загоїти рани на серці родини, проте, світлі спогади про Сергія Потриденного завжди будуть сильнішими за смерть. Герої не вмирають – вмирають вороги! Слава Героям-землякам! Навіки слава!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.