Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці розгортає свою діяльність евакуйоване підприємство із Києва

У Шепетівці розгортає свою діяльність евакуйоване підприємство із Києва

У Шепетівці розгортає свою діяльність евакуйоване підприємство із Києва

Через бойові дії у містах України нині змушені евакуюватись не лише наші громадяни, а й бізнеси та підприємства. Про готовність розмістити їх у себе заявила, зокрема, і Хмельниччина.

У нашому регіоні створили канали комунікації врядування та бізнесу, аби налагодити співпрацю сторін. Як розповідають у Шепетівській міській раді: “Координують роботу Хмельницька обласна військова адміністрація, Департамент економічного розвитку, Агенція регіонального розвитку Хмельницької області. Моніторинг потреб і пропозицій у Шепетівці здійснює Управління економіки, підприємництва та підтримки інвестицій”.

Упродовж декількох днів у місті розгортає свою діяльність компанія з виробництва сміттєвих баків, пластикової тари, техніки, складських стелажів, стрічкових ПВХ завісів, шлагбаумів й паркування, автоматичних воріт ТОВ «ТПК« ВСВ-ГРУП».

– Сьогодні керівник компанії Олександр Антоменюк зустрівся із міським головою Віталієм Бузилем, заступником Віталієм Янушевським та начальником Управління економіки, підприємництва та підтримки інвестицій Олександром Гриньом. У ході розмови окреслили можливості допомоги та підтримки з боку місцевої влади та можливі вектори співпраці. Керівник компанії ТОВ «ТПК« ВСВ-ГРУП» наголосив, що вони перебувають на стадії розгортання потужностей, підготовки до роботи, аналізу ринку, який суттєво змінився, та вивчення нових логістичних ліній у зв’язку із релокацією, – говорять у пресслужбі міської ради.

– Шепетівська громада готова приймати евакуйовані підприємства. Для цього ми маємо високий рівень лояльності, готові надавати підтримку. Шепетівка має чудове логістичне розміщення для ведення бізнесу. Тож, радо приймемо тих, хто шукає нову локацію, – прокоментував Віталій Бузиль.

Загалом, на Хмельниччину з регіонів України, де відбуваються бойові дії, переїхали чотири підприємства. Зокрема це підприємства легкої промисловості, підприємства, пов’язані із ресурсами та обігом металоконструкцій. Також налагоджено контакт із 170 підприємствами з різних областей.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.