Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Запрошував у гості та просив нікому не говорити: на Хмельниччині засудили ґвалтівника 12-річного хлопчика

Запрошував у гості та просив нікому не говорити: на Хмельниччині засудили ґвалтівника 12-річного хлопчика

Запрошував у гості та просив нікому не говорити: на Хмельниччині засудили ґвалтівника 12-річного хлопчика

Підсудний – 49-річний житель регіону підтримував дружні взаємини із дитиною та часто запрошував його у гості.

Одного разу чоловік показував своєму гостевій ролики сексуального характеру та схилив дитину до інтиму. Після чого наказав нікому не розповідати, – розповідають у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.


Однак налякана дитина розповіла усе своєму старшому братові. Зловмисника арештували. Чоловікові інкримінували відповідальність за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України. Йому присудили ув’язвнення.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду йому призначили покарання у виді 10 років позбавлення волі.

Вирок може бути оскаржений у апеляційному суді, попереджають співробітники прокуратури, проте докладуть усіх зусиль, щоб винні були покарані.

Подібна ситуація у регіоні – не перша. Раніше ми писали про 45-річного жителя Волині. Чоловік підстеріг 12-річну дівчинку біля її дому та, погрожуючи, зґвалтував.

Аналогічний злочин, щодо своєї прийомної дитини вчинив житель Білогірщини.

Аби убезпечити свою дитину, -б атькам рекомендують більше уваги звертати на те де та з ким вона проводить час. Для того, щоб розуміти, що відбувається в житті дитини, психологи радять працювати над встановленням довірливих стосунків з дітьми та приділяти час для живого спілкування щодня.

Дуже важливо пояснювати своїй дитині, що вона може Вам довіряти, – говорить психологиня Світлана Рула, – а головне – потрібно їй це показувати: свою довіру, підтримку. Якщо будь-який, емоційний чи фізичний вид насилля, був реалізований стосовно вашої дитини у жодному разі не слід її соромити чи звинувачувати.

Популярні пости