Вівторок, 31 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівчани вшанували земляка, який загинув 5 років тому

Шепетівчани вшанували земляка, який загинув 5 років тому

Шепетівчани вшанували земляка, який загинув 5 років тому

20 квітня 2016 року у селі Федорівка Бахмутського району загинув молодший сержант 53-ї окремої механізованої бригади Андрій Біленький.

Уродженця Полонного, шепетівчанина Андрія Біленького мобілізували 15 серпня 2015 року. Місяць провели призовники на Яворівському полігоні. Далі – Схід.

У бойових діях брав участь з 30 вересня по 12 грудня 2015 року. 24 грудня 2015 року отримав посвідчення учасника бойових дій у м. Сєвєродонецьку.

Джерело: Книга пам’яті

Після виведення бригади з зони бойових дій, перебуваючи на горезвісному полігоні “Широкий лан”, Андрій підтримував бойовий дух побратимів:

…оптиміст, життєлюб, справжній друг, на якого завжди можна покластися, відгукувався на прохання всіх, прагнув забезпечити особовий склад усім необхідним, любив правду.. виїжджав з усіма на бойові завдання…

У лютому на десять днів відпустки чоловік повернувся додому до рідних. Планував повернутись назовсім після перемоги. Не склалось….

Джерело: Книга пам’яті

Перебуваючи в наряді, Андрій Біленький загинув. У рідному місті на його честь відкрили меморіальну дошку на школі №6, де навчався герой.

Він похований на міському кладовищі. У Андрія Біленького лишились мама, дружина та донька.

Головне фото: Шепетівська міська рада

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.