Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівчанину Сашку Мельничуку допомогли стати на крок ближче до одужання

Шепетівчанину Сашку Мельничуку допомогли стати на крок ближче до одужання

Шепетівчанину Сашку Мельничуку допомогли стати на крок ближче до одужання

Батьки 8-річного шепетівчанина Олександра Мельничука, в якого стався інсульт та крововилив у мозок, вже певний час збирають кошти на його дороговартісне та тривале лікування і реабілітацію. До збору долучилися небайдужі жителі Шепетівської громади, волонтери та благодійники.

Так, близько місяця тому на звернення батьків хлопчика Благодійний фонд Олександра Співака у співпраці з БФ “Зміцнення громад”, а також власники торгових точок в Шепетівській громаді, доєднались до збору коштів на його одужання. Тож, у трьох торгових точках м. Шепетівка було розміщено спеціально опломбовані скриньки для благодійних пожертв. А вчора представники обох фондів разом з батьком хлопчика, Олександром Шамшуріним, та з представниками магазинів, згідно з офіційною процедурою, здійснили вилучення скриньок. Відповідні акти про це теж складено.

Станом на момент вилучення було зібрано:

  • магазин “Люкс” (м. Шепетівка) – 271, 25 грн;
  • магазин “Ера” (м. Шепетівка) – 300, 10 грн;
  • магазин “Стратон” (м. Шепетівка) – 3 072, 50 грн.

Загальна сума: 3 643, 85 грн.

благодійні пожертви

Разом з тим, батьки Діанки Бєкіної, про яку ми писали раніше, благородно вирішили передати кошти в сумі 9 200,80 грн (що були зібрані в скриньках) на одужання Сашка, адже дівчинка вже отримала необхідне лікування.

– Сашуня зараз почуває себе фізично набагато краще, порівняно з попереднім станом, але є певні моменти, для яких потрібна реабілітація, наприклад, проблеми з короткочасною пам’яттю. Ми дуже сподіваємось на відновлення та робимо все для цього можливе, – коментує Ірина Шамшуріна, мама хлопчика. – Нам призначили реабілітацію на початку грудня в реабілітаційно-відновлювальному центрі «Модричі», що неподалік від Трускавця. В цьому центрі ми були один раз: приїхали туди на візку, а повернувся Сашуня на власних ніжках. Плануємо пройти повний реабілітаційний курс – 21 день. Завдяки зусиллям волонтерів, громади та просто небайдужих людей вдалося зібрати більшу частину коштів. Дуже дякую Благодійному фонду Олександра Співака та Благодійному фонду «Зміцнення громад», які швидко підключились до збору та організували скриньки для благодійних пожертв у Шепетівці!

Популярні пости