Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська громада виділила 2 мільйони гривень на відбудову Херсонщини

Шепетівська громада виділила 2 мільйони гривень на відбудову Херсонщини

Шепетівська громада виділила 2 мільйони гривень на відбудову Херсонщини

Шепетівська громада виділила із бюджету два мільйони гривень на відбудову Високопілля, що на Херсонщині. Відповідне рішення було прийняте на сесії міської ради.

– Високопілля, Херсонщина. Його було звільнено з окупації 4 вересня 2022 року. Колись живе селище, тепер – напівруїна: розбиті будівлі, спалені житлові будинки. У начальника Високопільської селищної військової адміністрації Ганни Шостак-Кучмак у так званому кабінеті вікно вибите бомбардуваннями та заклеєно плівкою, але встановлено прапор України, – розповідає Віталій Бузиль, голова Шепетівської громади.

Очільник Шепетівської громади відзначив, що пані Ганна здійснила “сумну екскурсію”, продемонструвала втрати громади, яка поступово оговтується від окупації та бойових дій.

– Наша Шепетівська громада, як патронатна, вже розпочала її підтримку через проєкт “Пліч-о-пліч”. На минулій сесії ми виділили 2 000 000 гривень з бюджету громади для відновлення Високопілля. Там уже працює Шепетівська будівельна компанія ТОВ “БІЛДЕРМАКС”, відновлює житлові будинки. Масштаби втрат та руйнування вражають, відновлюватись власним ресурсом таким громадам, як Високопільська, майже неможливо. Тож, підтримуємо один одного. Незламні, бо разом! – додав Віталій Бузиль.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.