Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Тепловізор для ЗСУ: шепетівські волонтери збирають кошти, аби допомогти Воїнам

Тепловізор для ЗСУ: шепетівські волонтери збирають кошти, аби допомогти Воїнам

Тепловізор для ЗСУ: шепетівські волонтери збирають кошти, аби допомогти Воїнам

Шепетівські волонтери на чолі з волонтеркою Русланою Ребекевшою знову оголосили збір коштів на придбання нового тепловізора для військовослужбовців на передову.

Друзі! Знаю, що у нас багато зборів, але не оголосити цей збір не можу. Є у мене один знайомий Воїн Світла Іван. Це він просив і знеболюючі для хірурга на 0, і ліки для вразливої категорії людей, які поруч з ним лежали в палаті і не могли собі купити той препарат, який нашим Захисникам вводили безкоштовно, і він відмовлявся від свого… Іван звернувся до мене з проханням розпочати збір на хороший тепловізор, бо той, що був, вчора пропав… Ціна питання – 120 тисяч гривень, – зазначила волонтерка.

Воїн родом з Луганської області, але з 2014 проживає на Рівненщині. І майже всі хлопці з його ОДШБ – зі східних областей.

Звернутися їм за допомогою немає до кого – майже всі друзі або покинули країну, або стали ворогами… Тому ми всі зараз для цих наших Захисників – нові друзі і нові родини. Прошу вашої підтримки і поширення. Я знаю, що ми з вами разом можемо все! – додала пані Руслана.

Телефон для зв’язку: 0673840724.

Збір на тепловізор для 79 ОДШБ

Посилання на банку:

https://send.monobank.ua/jar/7fioxmkU4p

Номер картки банки:

5375 4112 0750 6978

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.