Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Українці можуть й надалі перетинати кордон за внутрішнім паспортом

Українці можуть й надалі перетинати кордон за внутрішнім паспортом

Українці можуть й надалі перетинати кордон за внутрішнім паспортом

Громадяни України й надалі можуть перетинати кордон за внутрішніми паспортами. Таке рішення прийнято, зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану. Це зумовлено, зокрема, тим, що часто українці не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Саме через гуманітарні обставини та за раніше досягнутими домовленостями з суміжними країнами співробітники прикордонного відомства здійснюватимуть пропуск громадян України, в тому числі, і за внутрішнім паспортним документом. Це стосується всіх громадян, незалежно від областей, з яких вони прямують, – зазначають в МВС України.

Крім того, в Міністерстві внутрішніх справ нагадують, що правила перетинання державного кордону громадянами України регламентуються Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. №57. 

Постановою визначено, що виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта громадянина України), – зауважують у Міністерстві.

В окремих випадках під час перебування за кордоном може виникнути гостра необхідність наявності закордонного паспорта, що визначено законодавствами країн, де наші краяни планують перебувати, або під час поїздок між різними країнами.

Радимо громадянам України враховувати різні ситуації та, за можливості, оформити закордонний паспорт ще до перетину кордону! – зазначає Державна прикордонна служба України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.