Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські школи до старту готові!

Шепетівські школи до старту готові!

Шепетівські школи до старту готові!

Традиційно у серпні відбуваються огляди навчальних закладів щодо їх готовності до нового навчального року. Комісія на чолі з міським головою Віталієм Бузилем відвідали школи та переконалися, що кошти, закумульовані з міського бюджету та додаткових джерел, були ефективно використані на 100%.

У 2021 році для проведення ремонтних робіт та технічого забезпечення закладів освіти громади з міського бюджету було виділено 5 196 000 гривень, офіційно повідомила пресслужба Шепетівської міської ради. Формування гідних умов навчання та виховання юних шепетівчан – один з пріоритетів громади.

– Фінансування закладів освіти – не просто виконання господарських робіт. За цим стоїть, в першу чергу, комфорт, здоров’я та безпека учнів та педагогів. Тому забезпечення належних умов перебування у закладах освіти, дошкілля та позашкілля – першочергове завдання. Залишається сподіватися, що новий навчальний рік відбуватиметься офлайн, — прокоментував міський голова Віталій Бузиль.

В межах літніх ремонтних робіт у всіх закладах було проведено поточний ремонт системи теплопостачання (заміна ребер радіаторів, часткова промивка системи опалення, заміна запірної арматури) та заміною 160 метрів труб. Вартість ремонту склала 279 300 тисяч гривень. У Шепетівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» провели ремонт зовнішніх тепломереж.

Не обійшли увагою також системи водопостачання та каналізації навчальних закладів, замінили санітарно-технічоне приладдя (унітазів, умивальників, кранів) на загальну вартість 257 300 гривень. У дошкільному навчальному заладі №4 «Світлячок» та Шепетівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 проведено ремонти туалетних кімнат.

У ДНЗ №9 «Барвінок» з метою збереження будівлі та несучих конструкцій проведено ремонт 685-ти кв. метрів покрівлі на загальну вартість 114 700 гривень. Нині садочок гарантований від впливу стихій та спокійно прийматиме юних вихованців під надійним дахом.

Було замінено 700 кв.м старого дерев’яного покриття на плиткове та лінолеум у початкових класах НВК «ЗОШ-гімназія» та Гімназії №5, ЗОШ № 3, ЗОШ № 8, СЗОШ № 2 та ДНЗ № 4 на суму 479 600 гривень. Дошки поступово зношувалося та могли становити небезпеку для активних школяриків. Наразі аварійність підлоги ліквідовано.

Після проведення в усіх навчальних закладах ревізії системи електропостачання було здійснено заміну розеток, вимикачів, електричної проводки та світильників на сучасні. З метою енергозбереження в закладах освіти було замінено 47 вікон та 30 дверей на суму 334 100 гривень.

Капітальні ремонти у 2021 році обійшлися в 835 000 гривень. У Шепетівському навчально-виховному комплексі №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» продовжується капітальний ремонт спортивної зали. У поточному році було демонтовано стару підлогу, труби опалення, здійснено тинькування стін та стелі. На часі монтаж системи теплопостачання, вентиляції та облаштування підлоги. У ДНЗ № 12 «Ялинка» розпочато ремонт пральної кімнати.

На проведення поточних ремонтів власними силами та із залученням підрядних організацій спрямували 1 326 900 гривень. 847 000 гривень було виділено на закупівлю компютерної техніки та інтерактивних дошок, 578 тисяч – на придбання меблів.

Масштабна реконструкція чекає на Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі «Загальноосвітня школа І-III ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського». Відповідно до проєкту, тут проведуть загальну термомодернізацію закладу, покриття покрівлі, заміну вікон, тинькування, побілку стін та облаштування цоколю плиткою. Також у НВК №1 реалізовано проєкт «Громадського бюджету» 2018‑2020 років. За кошти гранту міської ради заклад придбав сучасну інтерактивну сенсорну панель, меблевий модуль та мобільні столи та стільці.

Дякую керівникам, педагогам та батькам за належну підготовку закладів до 2021-2022 навчального років. Бажаю, щоб він став продуктивним, дав можливість відкривати нові обрії, гідно навчати і виховувати молоде покоління, — коментує Віталій Бузиль.

Популярні пости